Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Херсонці спрямували на соціальні потреби понад 2 мільярди гривень ЄСВ

24.10.2017 -

Протягом січня - вересня цього року надходження єдиного внеску на  загальнообов’язкове державне соціальне страхування по Херсонській області склали 2046,9 млн. гривень. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження ЄСВ збільшились на 701,4 млн. грн. або 52 відсотки.

Внесок страхувальників, які перебувають на обліку в Херсонській ОДПІ, склав 1418,5 млн. грн. або 69 відс., із них 1020,4 млн. грн. – це відрахування платників ЄСВ обласного центру. Платники Новокаховської ОДПІ сплатили 463,1 млн. грн. ЄСВ, а Генічеської ОДПІ – 165,3 млн. гривень.

Пам’ятайте: що пенсійні виплати обчислюються лише з офіційно нарахованої суми заробітної плати. За умов нелегального працевлаштування громадяни ризикують залишитися без виплат, гарантованих державою. Тож дбайте про власне благополуччя – обирайте легальну працю!