Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Херсонські бізнесмени отримали майже 130 тисяч адміністративних послуг

13.12.2018 -

Протягом січня – листопада 2018 року представники бізнесу та громадськості отримали від фіскальної служби регіону 129,5 тис. адміністративних послуг. З них майже 96,8 тис. послуг (74,7  відс.) надано через Центри обслуговування платників (далі - ЦОП).

Вже традиційно найпопулярнішою залишається послуга з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України (у формі книжечки) даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків. Так, протягом 11 місяців п.р. надано 54,5 тис. таких послуг або 42,1 відс. від загальної кількості послуг.

Не менш популярною залишається послуга з видачі відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків  - 21,6 тис. послуг (16,7 відс.).

Нагадаємо: у 9 Центрах обслуговування платників Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі надається комплекс адміністративних, консультативних та інформаційних послуг. Платники без черг, у зручний для них час, мають можливість подати податкову звітність, отримати кваліфіковану консультацію, адміністративні послуги. У ЦОП м. Херсона та Нової Каховки всі бажаючі можуть отримати ключі електронного цифрового підпису.

Докладний перелік адмінпослуг та інформація про роботу ЦОПів розміщені на субсайті територіальних органів ДФС у Херсонській області,  Автономній Республіці Крим та м. Севастополі офіційного веб-порталу ДФС (http://kherson.sfs.gov.ua/diialnist/mistsya-nadannya-administrativnih-poslu/).