Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Майбутні економісти завітали до фіскальної служби області

10.12.2018 -

Щойно у рамках Всеукраїнського тижня права в Головному управлінні ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі відбувся День відкритих дверей. На гостини до фіскалів завітали студенти спеціальності „Економіки і менеджменту” Херсонського державного університету.

Під час спілкування з начальником Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Ігорем Климом майбутні економісти дізналися про етапи створення податкової служби, ознайомилися з функціями та повноваженнями спеціалістів фіскальної служби області, почули інформацію про реорганізацію територіальних органів, діючі електронні сервіси та результати діяльності фіскальної служби за 11 місяців 2018 року.

Не менш цікавою стала інформація про конкретні приклади та результати роботи працівників податкової міліції, які стоять на варті економічної безпеки держави.

Студенти почули багато корисної інформації про можливість працевлаштування випускників економічних спеціальностей ВНЗ у системі органів ДФС, вимоги до претендентів на державну службу щодо їх професійної компетентності та особистих якостей та порядок проведення конкурсного відбору.

Наприкінці зустрічі начальник фіскальної служби області Ігор Клим побажав молоді наполегливо отримувати теоретичні знання, які у подальшому успішно застосовувати у практичній діяльності, та запросив випробувати свої знання та навички під час конкурсних відборів на вакантні посади державних службовців у фіскальній службі Херсонщини.

 https://www.facebook.com/sfs.kherson/

Фотоматеріали по темі

/
  • Майбутні економісти завітали до фіскальної служби області