Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

У рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО» проведено лекцію для херсонських митників

26.06.2018

Як відомо, в нашій державі проходить реалізація правопросвітницького проекту «Я маю право!», що потребує консолідації зусиль усіх центральних органів виконавчої влади, обласних та Київської міських державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, системи безоплатної правової допомоги, громадянського суспільства.

У зв`язку з чим спеціалісти Головного територіального управління юстиції у Херсонській області провели  лекцію працівникам Митниці ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі стосовно правопросвітницького проекту  «Я маю право!».

Метою проекту є підвищення рівня обізнаності громадян про гарантовані права та механізм їх реалізації і захисту, формування у суспільстві поваги до прав і свобод людини, посилення правової спроможності громад.

Під час проведення лекції, серед іншого, наголошено, що одним з ключових елементів, який забезпечує реалізацію проекту є надання громадянам безоплатної правової допомоги. Це дієвий та ефективний механізм, який дає можливість захистити свої права кожному.

ФОТОМАТЕРІАЛИ