Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

«Херсонщина курортна: проблеми та перспективи розвитку»

22.06.2018 -

Такою була тема чергового засідання Громадської ради при Головному управлінні ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі. Цього разу на зустріч завітали не лише члени Громадської ради, а й заступник голови Херсонської обласної ради Віталій Булюк, заступник начальника фіскальної служби регіону Микола Квасневський, представники органів місцевого самоврядування та громадськості Скадовського району.

На відміну від попередніх заходів, які зазвичай відбуваються безпосередньо у фіскальному відомстві області, нинішнє було проведено – у Скадовську. Місце проведення було обране не спроста, адже саме Скадовський район асоціюється з центром курортної зони таврійського краю. Причорноморська берегова зона має розвинену сучасну інфраструктуру, а санаторії, пансіонати, дитячі оздоровчі заклади, бази відпочинку, туристичні бази щороку приймають на лікування і відпочинок десятки тисяч громадян. Скадовський район має величезний потенціал у сфері відпочинку, оздоровлення та туризму, а відповідно й – збільшення власної фінансової спроможності. Тож під час заходу присутні розглянули стратегічні напрями спільної роботи фіскальної служби Херсонщини, органів місцевого самоврядування та громадськості з метою формування сприятливого інвестиційного клімату та підвищення добробуту місцевих громад регіону. Окрему увагу приділили обговоренню перспектив соціально-економічного розвитку Скадовського району, пошуку резервів та шляхів вирішення проблемних питань формування бюджетів місцевих громад району.

Чи не найбільше підприємство курортного міста – Скадовський морський торговельний порт, де розміщений міжнародний пункт пропуску для морського сполучення. Відповідно, як ніколи актуальною була інформація про розвиток та впровадження митних інноваційних сервісів для бізнес-спільноти Херсонщини.

Окрім того, у ході засідання присутні вирішили низку інших питань стосовно діяльності Громадської ради, як консультативно-дорадчого органу у 2018 році. А наостанок, присутні з цікавістю сприйняли приємну новину –підсумки I туру Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків – 2017».

Такий формат засідання для усіх сторін був дуже конструктивним та плідним. За його результатами усі присутні були одностайні в тому, що лише спільна робота представників контролюючих органів, депутатського корпусу та активістів дозволить забезпечити належний соціально-економічний розвиток місцевої громади та добробут кожного її мешканця.

Фотоматеріали по темі

/
  • «Херсонщина курортна: проблеми та перспективи розвитку»