Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

До уваги неприбуткових організацій! Разом зі звітом за 2017 рік не забудьте подати фінзвітність

27.02.2018 -

ДФС у Херсонській області звертає увагу неприбуткових установ та організацій на зміни внесені станом на 01.01.2018 до Податкового кодексу України стосовно подання звітності. Відтепер разом зі звітом про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації за 2017 рік всі неприбуткові установи та організації мають подавати річну фінансову звітність, яка  відповідно до п.46.2  Податкового кодексу України є додатком  та невід’ємною частиною звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації.

При цьому у таблицях «Наявність додатків» та «Наявність поданих до Звіту форм  фінансової  звітності» проставляється позначка «+».

Пунктом 3 Закону України від 19.07.1999 № 996-XIV «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» для неприбуткових  організацій  встановлено  скорочену  за показниками фінансову  звітність у складі Балансу та Звіту про фінансові результати.

Форми фінансової звітності  для бюджетних установ  затверджені наказом  Мінфіну від 29.11.2017 № 976 «Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів з бухгалтерського обліку в державному секторі».

Неподання фінансової звітності до органу ДФС разом зі звітом про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації зумовить його невизнання як податкової декларації, що  тягне  за собою застосування  штрафних санкцій.

Нагадаємо, Звіт про використання доходів (прибутків) за 2017 рік неприбуткові організації мають подати до 1 березня 2018 року.

https://www.facebook.com/sfs.kherson/