Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Фіскали Херсонщини привітали ветеранів податкової служби

30.10.2017 -

Сьогодні, в Головному управлінні ДФС у Херсонській області відбулися урочисті заходи з нагоди Дня вшанування пенсіонерів та ветеранів органів державної податкової служби України. Щорічне привітання ветеранів вже стало доброю традицією у фіскалів нашого регіону.

Ветерани раділи зустрічі зі своїми колегами, ділилися спогадами та власним досвідом із нинішніми працівниками фіскальної служби області. Відчувалося, що така зустріч для них – це нібито повернення у роки своєї молодості.

За невичерпну енергію та наполегливість, високий професіоналізм та відданість податковій справі, особистий внесок у формування податкової культури платників податків Херсонщини Ємченко Ю.Б., Чепок А.В., Кузькіна Т.В., Марченко М.С., Артеменко Н.С., Таскаліна Л.П., Малєта С.М. та Короткова Т.П. отримали листи-подяки та квіти.

Вітаючи ветеранів, начальник Головного управління ДФС у Херсонській області Ігор Клим наголосив, що сьогодні роль ветеранів нашої служби надзвичайно велика. Вони стояли біля витоків створення податкової служби, докладали максимум зусиль аби податкова, а нині фіскальна служба, з честю виконувала поставлені державою завдання. Все створене ними стало базою для подальшого розвитку податкової системи. „Шановні ветерани! Прийміть найщиріші побажання сімейного щастя, здоров‘я, добробуту, миру і злагоди! Ми завжди будемо підтримувати вас, щоб ви відчували тепло і турботу від нашого колективу” – зазначив Ігор Клим.

У свою чергу, голова місцевого осередку Всеукраїнської громадської організації „Асоціація ветеранів ДПС України” Анна Чепок запевнила, що фахівці фіскальної служби завжди можуть розраховувати на підтримку та фаховий досвід ветеранів-податківців.

Після закінчення урочистостей на гостей чекав приємний солодкий сюрприз. За чашкою гарячого чаю вони спілкувалися та згадували молоді роки.

Фотоматеріали по темі

/
  • Фіскали Херсонщини привітали ветеранів податкової служби