Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Курс на зближення з платниками податків

09.10.2017 -

Саме таким став формат проведення чергового засідання Громадської ради при Головному управлінні ДФС у Херсонській області, яке відбулося нещодавно у прес-центрі фіскальної служби області. На цей раз захід пройшов у форматі діалогу – запитання - відповідь на низку проблемних питань, які потребували спільного обговорення фіскалів та митників області разом із представниками громадськості.

У вступному слові начальник відомства Ігор Клим повідомив про позитивну оцінку діяльності Головного управління фіскальної служби області. Свідченням цього стали результати проведеного неупередженого опитування підприємців та регіональних об’єднань бізнесу на Херсонщині у сфері ліцензування, дозвільної системи, державного нагляду (контролю) щодо можливих випадків тиску на бізнес та протиправні дії посадових осіб. Професійна робота спеціалістів фіскального відомства не потрапила до плану перевірок на IV квартал п.р. Державної регуляторної служби України, яка наділена повноваженнями здійснювати контрольні заходи за діяльністю контролюючих органів, зокрема й на регіональному рівні. Саме за законами громадянського суспільства тісна взаємодія з платниками - представниками бізнесу та громадськістю на Херсонщині стала більш відкритою, дієвою, головне - має зворотній зв’язок.

Ключовою темою зустрічі стали коментарі провідних фахівців Херсонської митниці ДФС щодо особливостей ввезення на митну територію України автомобілів із Європи. Адже власники транспортних засобів та особи, які експлуатують такі засоби на законних підставах, або їх представники зобов'язані зареєструвати (перереєструвати) транспортні засоби протягом десяти діб після придбання (одержання) або митного оформлення, або тимчасового ввезення на територію України, або виникнення обставин, що є підставою для внесення змін до реєстраційних документів.

Не меншу зацікавленість у присутніх викликала інформація про очікувані новозміни у визнеченні критеріїв відбору великих платників, які оприлюднено на сайті Міністерства фінансів України для внесення пропозицій. Адже у 2018 році ще 12 бюджетоформуючих платників податків Херсонщини, які сплатили до Державного бюджету понад 20 млн. грн., податкових та митних платежів, будуть переведені до Офісу великих платників. А це суттєві втрати для обласного бюджету.

Не було в залі байдужих і тоді, коли обговорювали спільні заходи по захисту прав і підтримці законних інтересів ветеранів обох відомств, об’єднанню зусиль по збереженню й примноженню кращих традицій податкової та митної служб України.

Впроваджуючи практику прозорості та відкритості у роботі фіскалів області, зустріч пройшла у «непротокольній» атмосфері та об’єднала всіх єдиним бажанням працювати на один спільний результат – Херсонщина має стати економічно привабливим регіоном.

Фотоматеріали по темі

/
  • Курс на зближення з платниками податків