Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Підприємці Херсонщини освоюють податкову грамоту

05.09.2017 -

Нещодавно, для платників податків Херсонщини відбувся черговий безкоштовний семінар, організований Головним управлінням ДФС у Херсонській області спільно з Головним управлінням ПФУ в Херсонській області.

Під час заходу лектори детально зупинилися на питаннях щодо функціонування системи моніторингу відповідності податкових накладних за «сумнівними» операціями, особливостей оподаткування доходів підприємців та справляння місцевих податків. Традиційно учасників семінару проінформували про останні зміни в оподаткуванні, справлянні єдиного внеску та необхідність дотримання трудового законодавства.

Крім того, присутні на заході дізналися про особливості укладання договорів добровільної участі у системі загальнообов'язкового державного пенсійного страхування. Також, учасники ознайомилися з основними положеннями законопроекту «Про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення пенсій», про осучаснення пенсій з 1 жовтня 2017 року та стан пенсійного забезпечення громадян.

Насамкінець заходу присутні мали можливість поставити свої запитання, отримати кваліфіковані відповіді та поспілкуватися з колегами.

Проведення наступного безкоштовного семінару для платників податків за участю спеціалістів Головних управлінь ДФС та ПФУ в Херсонській області заплановано на 14 вересня цього року. Місце проведення: м. Херсон, вул. Перекопська, 166, актова зала Дніпровської районної у м. Херсоні ради. За інформацією щодо участі у семінарі звертайтеся за телефонами 42-76-20 та 42-76-15.