Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Фіскали Херсонщини привітали підприємців з професійним святом

01.09.2017 -

Щорічно у першу неділю вересня в нашій країні вшановують підприємців,  які не тільки розпочали власну справу та взяли на себе відповідальність за добробут своєї сім'ї, але й створюють нові робочі місця, постачають на ринок вітчизняні товари й послуги, наповнюють бюджет держави і міста.

Вчора, з цієї нагоди, в обласному академічному музично-драматичному театрі ім. Миколи Куліша відбулися святкові заходи.

В урочистостях взяли участь начальник Головного управління ДФС у Херсонській області Ігор Клим та в.о. начальника Херсонської митниці ДФС –Михайло Закалінський та особисто привітали ініціативних й енергійних людей, які займаються підприємницькою діяльністю, змогли побудувати свою справу і знайти гідне місце в економіці нашого таврійського краю. Висловили  їм подяку за наполегливу працю, високий професіоналізм й ініціативність, побажали успіхів, оптимізму та невичерпної наснаги у праці, нескінченної ділової енергії для втілення нових бізнес - проектів.

Також, з нагоди професійного свята, сумлінні бізнесмени отримали від очільників Головного управління ДФС у Херсонській області та Херсонської митниці ДФС листи – подяки за вагомий внесок у наповнення бюджетів усіх рівнів, високий рівень податкової культури.

«Фіскальна служба області й надалі готова долучатися до дієвої співпраці з бізнесом, громадськістю для вирішення питань, які виникають у процесі здійснення ними підприємницької діяльності», - резюмував Ігор Клим.

Фотоматеріали по темі

/
  • День знань сиваські вихованці зустріли разом із фіскалами Херсонщини!
  • Фіскали Херсонщини привітали підприємців з професійним святом