Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Херсонські підприємці навчалися працювати у правовому полі

03.07.2017 -

Днями у Херсоні відбувся семінар для платників податків. Захід проведено спільно із Головними управліннями ПФУ та Держпраці у Херсонській області. У розпал сезону відпусток на семінар завітали чимало суб'єктів господарювання.

На семінарі висвітлювались питання щодо змін в оподаткуванні, справлянні єдиного внеску, пенсійному забезпеченні та трудовому законодавстві. Зокрема, присутні дізналися про особливості оподаткування відпускних, оновлення звітних форм із акцизного та земельного податку, звіту неприбуткових установ, застосування підприємцями-спрощенцями реєстраторів розрахункових операцій. Також учасники заходу ознайомилися з нюансами формування звіту з єдиного внеску та виправлення типових помилок у звіті.

Окрему увагу було приділено темі легалізації доходів і найманої праці та запровадженню в Херсонській області пілотного проекту Міжнародної організації праці з подолання незадекларованої праці. В рамках цього проекту проводиться інспекційна діяльність Держпраці в неформальному секторі економіки.

Наприкінці семінару суб'єкти господарювання отримали від лекторів вичерпні відповіді на запитання.