Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Херсонці почали більше цікавитись податковим законодавством

09.06.2017 -

Головне управління ДФС у Херсонській області спільно з філією ДП СВЦ у Херсонській області журналу «Вісник. Право знати все про податки і збори» об’єднало спільні зусилля у проведенні кущових семінарів для платників податків з метою роз’яснення суб’єктам господарювання основних змін у податковому законодавстві.

Перший такий семінар для платників податків нашої області днями відбувся у м. Херсоні. Учасників заходу привітала директор херсонської філії Ірина Каражева, яка зазначила, що завдяки проведенню таких спільних заходів формується податкова культура платників Херсонщини, підвищується сумлінність та рівень добровільної сплати податків до бюджету.

Провідні фахівці фіскального відомства розповіли учасникам заходу: керівникам та бухгалтерам підприємств, фізичним особам - підприємцям про новозміни податкового законодавства. Зокрема, про нововведення в адмініструванні податку на додану вартість, податку на доходи фізичних осіб та єдиного соціального внеску тощо. Також лектори акцентували увагу присутніх на особливостях проведення перевірок під час проведення курортного сезону – 2017. Впродовж заходу присутні цікавилися різними питаннями сфери оподаткування та оплати праці. На всі запитання бізнесмени отримали вичерпні відповіді.