Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Податкова культура на курортній Голопристанщині

13.05.2017 -

Податкова культура у сплаті податків на курортному узбережжі Голопристанщини має стати основним критерієм роботи оздоровчих закладів та суб’єктів господарювання всіх форм власності, які здійснюють господарську діяльність у містах масового відпочинку громадян протягом літнього сезону       2017 року. На цьому наголосив заступник начальника Головного управління ДФС у Херсонській області Микола Квасневський під час розширеної наради для представників бізнесу, яка відбулася сьогодні у м. Гола Пристань.

Це вкрай необхідно пам’ятати не тільки тим, хто вперше бере участь у курортному сезоні як суб’єкт господарювання, а й для досвідчених підприємців, які вже не один рік поспіль надають послуги під час літнього сезону на узбережжях морів та в інших відпочинкових зонах Херсонщини.

Фіскали області продовжать мунулорічну практику проведення активних спільних заходів по легалізації найманої праці та дотриманню роботодавцями законодавства про оплату прац, які свідомо проводять виплати заробітної плати  у розмірах нижчих від мінімально встановлених законом або використовують працю неоформлених найманих працівників, а також неповнолітніх підлітків. Актуальними в усі курортні сезони буде залишатися питання продажу пива , алкогольних, слабоалкогольних напоїв без наявності ліцензії та у невизначених для цього місцях торгівлі. Не залишиться без уваги підприємницька діяльність суб’єктів господарювання без застосування реєстраторів розрахункових операцій, надання послуг таксі, водних атракціонів та інших розважальних заходів.

Учасники заходу отримали багато цікавої інформації від інших представників правоохоронних органів та органів місцевого самоврядування , які допоможуть підприємцям впевнено долати бурхливі хвилі трудових будні курортного сезону. 

Фотоматеріали по темі

/
  • Податкова культура на курортній Голопристанщині