Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Отримав податкову вимогу – поспішай сплатити борг!

16.01.2018 -

Так має вчинити кожен платник податків Херсонщини, який своєчасно не виконав свій конституційний обов’язок та не здійснив належні розрахунки по сплаті податків до бюджету.

Безперечно, обставини виникнення податкових боргів у кожного суб’єкта господарювання – свої, особливі. Тільки от механізм інформування платників про податковий борг та процедура його погашення відповідно до положень Податкового кодексу України, залишається незмінною.

Спочатку боржнику надсилається податкова вимога, термін дії якої становить 60 діб з моменту її отримання. Визначений час надається боржнику для самостійної сплати боргу. Згідно з вимогами п.129.1.3 ст.129 Податкового кодексу України після 90 календарних днів, наступних за останнім днем граничного строку сплати податкового зобов’язання, починає нараховуватись пеня!

Так, протягом жовтня - грудня 2017 року спеціалісти управління погашення податкового боргу Головного управління ДФС у Херсонській області повідомили 2168 боржників про утворення податкового боргу та необхідність здійснення розрахунків протягом 60 діб із моменту направлення на їх адресу податкових вимог.

Вже до кінця 2017 року 1501 боржник або майже 70 відс. загальної кількості, самостійно сплатили протерміновані податкові зобов’язання та уникли нарахування пені. Іншим 667 боржникам нарахування пені розпочнеться у лютому п.р. та у подальшому доведеться сплатити застосовані штрафні санкції у вигляді 20 відс. від сплати простроченого платежу.

 Пам’ятайте: податкова вимога – це офіційний сигнал про ваші борги перед державою. Своєчасна та самостійна сплата податкової заборгованості надає можливість уникнути застосування заходів примусового стягнення боргів, передбачених нормами Податкового кодексу України.

Тож поспішайте розрахуватися з бюджетом та економте власні кошти!

https://www.facebook.com/sfs.kherson/