Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Підприємства-боржники Херсонщини мають 148 мільйонів гривень нерухомого майна

26.04.2017 -

Тільки протягом березня п.р. згідно інформації, яка міститься в Державному реєстрі прав на нерухоме майно, спеціалісти відділу погашення боргу ГУ ДФС у Херсонській області описали для погашення податкового боргу у херсонських підприємств – боржників майна на загальну суму 148,5 млн. гривень.

Підсумки роботи підрозділу стали більш ефективними завдяки можливості з 01.01.17 використовувати та проводити особисто детальний аналіз інформації з Державного реєстру прав на нерухоме майно та дізнаватися про майно, яке зареєстроване на правах власності у платників-боржників перед бюджетом. За результатами проведеної роботи складено 156 нових актів опису об’єктів нерухомого майна на суму 111,8 млн. грн., здійснюються заходи по їх реєстрації.

Варто нагадати: Стаття 124 ПКУ. Відчуження майна, яке перебуває у податковій заставі, без згоди органу державної податкової служби.

124.1. Відчуження платником податків майна, яке перебуває у податковій заставі, без попередньої згоди органу державної податкової служби, якщо отримання такої згоди є обов'язковим згідно з цим Кодексом, тягне за собою накладення штрафу в розмірі вартості відчуженого майна.