Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

На захисті держави - кращі професіонали фіскальної служби Херсонщини

02.11.2018 -

З урочистих та святкових привітань працівників податкової міліції, які повернулися із зони проведення операції Об’єднаних сил, розпочався трудовий день фіскалів Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Дружніми обіймами та щирими словами подяки фіскали зустрічали офіцера фіскальної служби області Олену Добрицю та її колегу податкового міліціонера Валерія Шеремета, які професійно виконували покладені на них обов’язки, під час перебування на території  проведення операції Об’єднаних сил.

Як зазначив начальник фіскальної служби області Ігор Клим, нашими колегами треба пишатися, адже вони справжні патріоти України, які зразково захищають економічні інтереси держави. Від колективу відомства керівник  подякував працівникам податкової міліції за мужність та витримку.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток фіскальної служби, виконання завдань щодо боротьби зі злочинністю у сфері оподаткування та з нагоди повернення із зони проведення операції Об’єднаних сил патріоти - фіскали отримали іменні подяки від губернатора області Андрія Гордєєва та грошові заохочення від профспілкового комітету ППОП Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Фотоматеріали по темі

/
  • На захисті держави - кращі професіонали фіскальної служби Херсонщини