Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Серед фіскалів області - мужні та героїчні захисники України

12.10.2018 -

Сьогодні, напередодні найкращих національних свят - Дня українського козацтва та Дня захисника України працівники Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі області привітали своїх мужніх та героїчних колег, які стояли на варті незалежності нашої рідної України в зоні антитерористичної операції.

Очільник фіскального відомства Ігор Клим наголосив, що у глибині кожного українця живиться прагнення до вільного та незалежного життя за прикладом козаків – справжніх захисників рідної України, оборонців віри, моралі та державницьких традицій.

Хвилиною мовчання фіскали схилили голову перед усіма, хто поліг за волю українського народу до свободи та незалежності. Серед них, загиблий співробітник податкової міліції Головного управління ДФС у Херсонській області, який проходив службу на окремих територіях зони проведення АТО – Дмитро Жарук. Світла пам`ять герою!

Відважні хлопці були нагороджені відзнаками Президента України «За участь в антитерористичній операції», на їх адресу звучало багато приємних та щирих слів з побажаннями міцного здоров'я, щастя, наснаги, сили та мужності, які завжди живляться любов’ю та підтримкою близьких і рідних.

Фотоматеріали по темі

/
  • Серед фіскалів області - мужні та героїчні захисники України