Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Херсонські фіскали відзначили 100 - річчя державної служби

23.06.2018 -

Щойно, у залі засідань фіскальної служби області начальник Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі Ігор Клим урочисто привітав трудовий колектив з нагоди святкування професійного свята - Дня державної служби. В урочистих заходах прийняв участь перший заступник Постійного Представника Президента України в Автономній Республіці Крим Ізет Гданов.

Цьогорічні привітання для державних службовців - фіскалів області особливі своєю визначною датою. Саме цього року відповідно до постанови Верховної Ради України від 8 лютого 2018 року № 2287-VIII «Про відзначення пам’ятних дат і ювілеїв у 2018 році» на державному рівні урочисто відзначається 100 років з дня формування української державної служби - ухвалення Закону про урочисту обітницю урядовців і суддів та присягу військових на вірність Українській Державі.

У вітальній промові начальник відомства подякував фіскалам області за професійну та наполегливу роботу та наголосив, що суспільство покладає на державних службовців особливо важливі функції, довіряє вирішувати найскладніші завдання, а взамін чекає небайдужості, компетентності та творчого ставлення до справи. Сьогодні від професіоналізму та наполегливості кожного податківця залежить успіх реформ, розгорнутих в Україні, забезпечення ефективного функціонування державного механізму, сталого економічного і соціального розвитку місцевих громад, а від так - авторитет державної фіскальної служби та авторитет влади в цілому.

Святковим завершенням заходу стало урочисте відзначення трьох посадових осіб установи достроковим присвоєнням спеціальних звань, ще три працівника отримали листи - подяки за багаторічну плідну працю, відданість справі, професіоналізм та сумлінне виконання службових обов’язків.

З нагоди державного свята колектив Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі відзначений Почесною грамотою Представництва Президента України в Автономній Республіці Крим та Почесною грамотою Федерації роботодавців України.

Фотоматеріали по темі

/
  • Херсонські фіскали відзначили 100 - річчя державної служби