Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Херсонські фіскали відзначили День Конституції

27.06.2017 -

Щойно, начальник Головного управління ДФС у Херсонській області Ігор Клим урочисто привітав трудовий колектив зі святом законності та права нашої держави - з Днем Конституції України.

Сьогодні кожен рядок Конституції - високий приклад прагнення порядку та гармонії у суспільстві, який навчає постійно мислити та діяти задля доброго імені нашої країни, щастя кожної людини, добробуту кожної родини.

У вітальній промові начальник відомства подякував фіскалам області за професійну та наполегливу роботу задля захисту державного суверенітету та зміцнення економічної безпеки України. Ми віддаємо перевагу створенню потужної та якісної системи обслуговування платників податків Херсонщини. Для підприємців нашої області виконання зобов’язань перед державою має стати комфортним і необтяжливим. Саме вільна конкуренція допоможе створити оптимальне бізнес-середовище для розвитку вітчизняного підприємництва, наголосив начальник фіскального відомства Ігор Клим.

Святковим завершенням заходу стало відзначення шістьох посадових осіб установи достроковим присвоєнням спеціального звання, ще вісім працівників отримали листи-подяки за відданість справі, професіоналізм, ініціативність та сумлінне виконання службових обов’язків.

Фотоматеріали по темі

/
  • Херсонські фіскали відзначили День Конституції