Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

З нагоди Дня Конституції херсонські митники отримали відзнаки

27.06.2017 -

З нагоди святкування Дня Конституції України та 26-річниці створення Державної митної служби у залі засідань Херсонської митниці відбулися урочисті збори трудового колективу за участі заступника голови Херсонської облдержадміністрації Андрія Балонь та начальника ГУ ДФС у Херсонській області Ігоря Клима.

В урочистій та святковій атмосфері в.о.начальника Херсонської митниці ДФС Михайло Закалінський привітав працівників відомства із державним та професійним святами та побажав нових трудових звершень задля розвитку добробуту нашої держави. З початку 2017 року херсонським митникам вдається тримати перше місце по Україні за результатами інноваційної роботи оформлення митних декларацій за принципом «єдине вікно». А дієва практична робота по реалізації «Митного експерименту» щодо ремонту дорожньої інфраструктури в області дозволить отримати додаткове фінансування для реконструкції автодорожньої інфраструктури, і як результат – забезпечити нову якість доріг та безпеку автомобільного руху на туристичній Херсонщині.

Приємним завершенням заходу стало урочисте нагородження 5 найкращих державних службовців іменними подяками та грамотами голови обласної державної адміністрації. Ще 37 посадових осіб Херсонської митниці отримали чергові та позачергові спеціальні звання, а 29 службовців відзначено подяками за сумлінну працю.

 Фотогалерея