Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Херсонські фіскали урочисто зустріли колег зі служби в зоні АТО

23.06.2017 -

Сьогодні в Головному управлінні ДФС у Херсонській області урочисто зустріли працівників податкової міліції, які за ротацією повернулися із зони антитерористичної операції. Працівники спецпідрозділу «Фантом» впродовж тривалого часу добровільно несли службу на контрольних пунктах в’їзду/виїзду на окремих територіях у зоні проведення АТО.

За сумлінне ставлення до виконання службових обов`язків, захист економічних інтересів держави в зоні АТО, виявлений при цьому високий професіоналізм, мужність та стійкість податкові міліціонери отримали іменні подяки від губернатора області Андрія Гордєєва та грошові заохочення від профспілкового комітету ППОП Головного управління ДФС у Херсонській області. Вручаючи нагороди, начальник Головного управління ДФС у Херсонській області Ігор Клим від щирого серця привітав колег з успішним поверненням та висловив подяку за вірність присязі, гідне виконання службових обов’язків та відданість українському народу.

Хвилиною мовчання колектив фіскального відомства вшанував пам'ять загиблого у зоні АТО працівника податкової міліції Дмитра Жарука.

У продовження урочистостей – Дня державної служби, працівники відомства нагороджені грамотами та подяками за плідну працю та сумлінне виконання службових обов’язків, отримали грошові заохочення від профспілкового комітету ППОП Головного управління ДФС у Херсонській області.

Вітаючи колег – державних службовців і ветеранів державної служби з професійним святом, очільник відомства Ігор Клим, закцентував увагу на те, що творчі зусилля і сумлінна праця податківців сприяє утвердженню партнерських відносин з платниками податків, прозорості у відносинах з представниками бізнесу, підвищенню добробуту наших громадян. Побажав колегам принциповості і відповідальності у повсякденній роботі, а також здоров’я, щастя, злагоди в родинах й нових професійних здобутків.

Фотоматеріали по темі

/
  • Херсонські фіскали урочисто зустріли колег зі служби в зоні АТО