Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Зустріч з ветеранами податкової служби Херсонщини – як символ єдності поколінь держслужбовців

28.10.2016 -

Вже гарною та доброю традицією стало щорічне привітання ветеранів податкової служби Херсонщини, яке відбулося сьогодні у прес-центрі Головного управління ДФС у Херсонській області, напередодні 30 жовтня - Дня вшанування пенсіонерів і ветеранів державної податкової служби України.

На Херсонщині місцевий осередок ВГО «Асоціація ветеранів ДПС України» налічує 98 членів, які об’єдналися у 4-х місцевих осередках: Херсонському, Новокаховському, Каховському та Бериславському. Спільно з фахівцями інформаційно-комунікаційних підрозділів відомства ветерани служби проводять дієву волонтерську роботу під час проведення кампанії декларування доходів громадян та приймають активну участь у заходах по формуванню податкової культури серед учнівської та  студентської молоді, а також активно залучаються до співпраці з органами державної влади та місцевого самоврядування.

У вітальній промові начальник фіскального відомства Ігор Клим висловив слова щирої вдячності та глибокої поваги до ветеранів податкової служби Херсонщини - професіоналів, які стояли у витоків створення та розвитку податкової служби, та присвятили багато років свого життя службі на користь державі та суспільству. Наполегливість та відданість обраній справі стали неоціненною спадщиною, яку ветерани передають молодому поколінню. Тепер це наша історія, традиції і звичайно гордість великої сім’ї податківців області.

За активну роботу в розвитку місцевого осередку регіону ветерани: Чепок А.В., Кузькіна Т.В., Марченко М.С., Артеменко І.С. отримали грошові заохочення, листи-подяки та квіти. 

Фотоматеріали по темі

/
  • Зустріч з ветеранами податкової служби Херсонщини –  як символ єдності поколінь держслужбовців