Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Фіскали Херсонщини стали переможцями спартакіади «Динамо» з волейболу

17.10.2016 -

Днями, у форматі проведення спортивних заходів Херсонської обласної організації ФСТ «Динамо» України, працівники Головного управління ДФС у Херсонській області вибороли перше місце серед колективів фізичної культури області у змаганнях з волейболу.

До складу збірної команди фіскалів області увійшли співробітники та пенсіонери податкової міліції, а також колеги Херсонської митниці ДФС. Саме командні види спорту захоплюють глядачів видовищністю, несподіваними комбінаціями та непередбачуваністю результату. Символічним майданчиком для проведення спартакіади став спортивний зал Херсонського державного аграрного університету.        

Начальник фіскального відомства Ігор Клим привітав учасників змагань, побажав їм подальших спортивних успіхів та зазначив, що ми завжди підтримуємо заходи спрямовані на розвиток найбільш популярних видів спорту, які сприяють пропаганді здорового способу життя, та формують свідому потребу до занять фізичною культурою та активним відпочинком серед херсонців.