Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Серед фіскалів області – мужні та героїчні захисники України

13.10.2016 -

Сьогодні, напередодні найкращих національних свят - Дня захисника України та Дня українського козацтва, фіскали області привітали своїх мужніх та героїчних колег, які стояли на варті незалежності нашої рідної України в зоні антитерористичної операції та виконували інтернаціональний обов’язок у різних куточках світу.

Очільник фіскального відомства Ігор Клим наголосив, що саме дух козацтва покоління за поколінням виховує у наших співвітчизників патріотизм, національну свідомість, почуття гордості за Україну. Сьогодні наші земляки доводять це на сході країни, відстоюючи територіальну цілісність України. Ми схиляємо голову перед усіма, хто поліг за волю українського народу та висловлюємо їм щиру і безмежну вдячність. Серед них, загиблий співробітник податкової міліції Головного управління ДФС у Херсонській області, який проходив службу на окремих територіях зони проведення АТО – Дмитро Жарук. Світла пам`ять герою!

Відважні хлопці почули багато приємних та щирих слів з побажаннями  міцного здоров'я, щастя, наснаги, сили та мужності, які завжди живляться любов’ю та підтримкою близьких і рідних, та отримали святкові листи-подяки та квіти.