Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Фіскали Херсонщини привітали колег - юристів

07.10.2016 -

Сьогодні, напередодні професійного свята – Дня юриста України у трудовому колективі Головного управління ДФС у Херсонській області відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення спеціалістів юридичного управління фіскального відомства.

З побажаннями примножувати славні традиції справедливості та честі своєї професії керівництво Головного управління ДФС у Херсонській області привітало всіх юристів області та, зокрема, відзначило Надію Кротко, Петра Кравченко, Евгенію Незгоду, Людмилу Маханько, які отримали квіти, подяки та грошові заохочення.

В продовження робочого дня спеціалісти підрозділу провели семінар-практикум для колег з питань покращення якості контрольно-перевірочної роботи під час проведення перевірок суб’єктів господарювання та обговорили питання судової практики та змін до діючого законодавства.

Сьогодні юристи служби впевнено відстоюють своє професійне кредо-  організовувати та реалізовувати правову політику нашої держави по забезпеченню надходжень до бюджетів усіх рівнів, спрямовану на утвердження верховенства права та зростання правової культури громадян Херсонщини.