Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Мусієнко Олексій Ігорович

Заступник начальника митниці– начальник митного поста «Херсон-Центральний» Митниці ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Радник податкової та митної справи I рангу

Народився в 1966 році у м. Київ.

Освіта: повна вища,  Київський оптико-механічний технікум у 1991 році,  спеціальність – оптико-механічні прибори, кваліфікація – технік-оптик-механік; Київський національний торговельно-економічний університет у 2001 році, спеціальність – товарознавство та експертиза в митній справі, кваліфікація – товарознавець-експерт.

Службу у митних органах розпочав у квітні 1993 року. Працював у Київській, Вінницькій, Кримській митницях. З березня 2016 року призначений на посаду заступника начальника Херсонської митниці ДФС -  начальника митного поста «Херсон-центральний» Херсонської митниці ДФС. З 05.2018 по теперішній час - заступник начальника митниці – начальник митного поста «Херсон-центральний» Митниці ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Нагороди, почесні звання: нагрудний знак «За сумлінну службу в митних органах» ІІ ступеня, заохочувальна відзнака «Відмінний митник»  І ступеня.

Відомості декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру

До списку