Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Іванський Едуард Борисович

Перший заступник начальника Митниці ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Радник податкової та митної справи I рангу

Народився в 1968 році у м. Харків.

Освіта: повна вища, Уссурійське вище військове автомобільне командне училище у 1989 році, спеціальність - командна тактична підготовка автомобільних військ, кваліфікація - інженер з експлуатації автомобільної техніки; Харківський національний університет ім. В.Н.Каразіна у 2004 році, спеціальність - міжнародна економіка, кваліфікація - спеціаліст з міжнародної економіки.

Службу у митних органах розпочав у липні 1993 року. Пройшов шлях від посади інспектора підрозділу митниці до керівних посад  митниць, зокрема був першим заступником начальника Київської обласної митниці. З березня 2016 року призначений на посаду першого заступника начальника Херсонської митниці ДФС. З 05.2018 по теперішній час - Перший заступник начальника Митниці ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Нагороди, почесні звання: нагрудний знак «За сумлінну службу в митних органах України», нагрудний знак «Почесний митник України», нагрудний знак «За сумлінну службу в митних органах України»  III ступеня, нагрудний знак «За сумлінну службу в митних органах України»  II ступеня.

Відомості декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру

До списку