Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Життя екзаменує фіскалів на побудову громадського суспільства

24.03.2017 -

Життя екзаменує фіскалів області  за багатьма вимогами демократичного суспільства. Головне з них: активна участь у побудові громадянського суспільства на принципах відкритості та гласності, захисту прав та інтересів платників податків та громадян Херсонщини. Сьогодні дуже важливо не механічне долучення представників інститутів громадянського суспільства та бізнес-спільноти до участі у різнотематичних заходах фіскального відомства, а справжня дієва співпраця та формат живого дискусійного діалогу. Такими були основні засади проведення першого засідання новообраного складу Громадської ради при ГУ ДФС у Херсонській області, яке відбулося 24 березня 2017 року у прес-центрі установи. Цього разу більшість питань для обговорення були запропоновані членами Громадської ради.

Дискусійний момент викликало питання легалізації найманої праці у сфері пасажирських перевезень на Херсонщині та її вплив на формування калькуляції транспортних витрат та собівартість проїзду в маршрутних таксі м. Херсона.

Цікавою стала інформація про реальні фінансові можливості  відновлення та ремонту  доріг в Херсонській області завдяки перерахуванню на реконструкцію доріг 50% від перевиконання надходжень митних платежів за підсумками роботи Херсонської митниці ДФС.

Широке обговорення та підтримку учасників заходу знайшла ініціатива про проведення он-лайн опитування платників податків та мешканців області щодо проблемних питань ведення підприємницької діяльності на Херсонщині.

На думку начальника ГУ ДФС у Херсонській області Ігоря Клима, саме такий формат взаємодії між представниками фіскальної та митної служб області та активістами громадського руху стане основою нових перетворень задля розвитку підприємницької ініціативи та інвестиційної привабливості нашого регіону.

Фотоматеріали по темі

/
  • Життя екзаменує фіскалів на побудову громадського суспільства