Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Наказ Головного управління ДФС у Херсонській області від 07.12.2016 №569 «Про затвердження персонального складу Громадської ради при ГУ ДФС у Херсонській області»

07.12.2016

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДФС У ХЕРСОНСЬКІЙ ОБЛАСТІ

 

НАКАЗ

 « 07 »  грудня 2016 року                                                                                                 № 569

 

Про затвердження персонального складу

Громадської ради при ГУ ДФС у Херсонській області

 

З метою забезпечення системного діалогу Головного управління ДФС у Херсонській області  з громадськістю, відповідно пункту 9 Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 „Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики”, та враховуючи рішення установчих зборів щодо формування Громадської ради при Головному управлінні ДФС у Херсонській області  (протокол від 02.12.2016),

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Затвердити Персональний склад Громадської ради при Головному управлінні ДФС у Херсонській області, що додається.

2. Відділу організації роботи (Чумаковій О.В.) забезпечити оприлюднення цього наказу на субсайті територіальних органів  Головного управління ДФС у Херсонській області.

3. Визнати такими, що втратили чинність, накази Головного управління ДФС у Херсонській області  від 09.12.2014 № 81 „Про затвердження персонального складу Громадської ради при ГУ ДФС у Херсонській області”, 10.10.2016 № 457 „Про створення Ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування Громадської ради при Головному управлінні ДФС у Херсонській області ”.

4. Управлінню моніторингу доходів та обліково - звітних систем (Руснак Н.Е.) забезпечити внесення змін до Репозиторія звітної і статистичної інформації Головного управління ДФС у Херсонській області, затвердженого наказом Головного управління ДФС у Херсонській області від 06.11.2014 №24.

 

         Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

 Начальник                                                                                                      І.В.Клим

 

 

До списку