Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Громадськість Херсонщини активно долучилася до обговорення Концепції загального декларування доходів громадян

03.03.2014 -

Під час засідання круглого столу, ініційованого головою Громадської ради при ГУ Міндоходів у Херсонській області Олександром Максименко, за підтримки президента Херсонської Торгово-промислової палати Вікторії Остроумової лідери громадських організацій, суб’єкти малого та середнього бізнесу Херсонщини, представники державних і банківських установ області, Держпідприємництва України, експерти та активісти територіального відділення Асоціації платників податків України обговорили та запропонували своє бачення проблем, викладених у Концепції реформи декларування доходів громадян.

На думку учасників заходу, розробка такої Концепції є позитивним та своєчасним кроком у проведенні реформ світового досвіду. Однак, запропонований проект потребує доопрацювання в частині зменшення навантаження на громадян під час визначенні об’єкта оподаткування з метою декларування доходів, в частині можливості проведення амністії на всі доходи, отримані до введення в дію загального декларування громадян, а також упорядкування комплексного використання інформаційних ресурсів по доходи громадян усіх державних органів. Усі учасники заходу активно підтримали перший крок участі громадськості та бізнесу в обговоренні Концепції реформи та зголосилися продовжувати започатковане обговорення в широкому колі науковців та податківців.

Загалом, Концепція сприймається як реальний метод переходу до загальнодержавного декларування доходів громадян країни та принципово важливою у форматі боротьби з тіньовою економікою та корупцією. Окрім того, кожен громадянин України має можливість внести конструктивні пропозиції щодо зміни системи декларування доходів і майна громадян. Обговорення Концепції реформи декларування доходів громадян відбувається на форумі офіційного веб-порталу Міндоходів. Також свої пропозиції можна надсилати на електронну скриньку gromada@minrd.gov.ua.