Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Херсонські митники запропонували «кращим» платникам та інвесторам статус уповноваженого економічного оператора

11.02.2014 -

Херсонська митниця Міністерства доходів і зборів України. продовжує ефективно адмініструвати податки та наповнювати бюджет завдяки створенню всіх необхідних умов для розвитку підприємництва та міжнародної торгівлі в регіоні. Митники докладають багато зусиль для формування довіри громадян і бізнесу та переконаність того, що краще працювати чесно та відкрито. Серед суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності Херсонщини є підприємства, які протягом багатьох років доводять свою сумлінність у веденні бізнесу та сплаті податків. Серед них: ПАТ «Круз», ТОВ ТОВ «Имперово Фудз», ТОВ «Експрес брокер», ПП НаСа, ПРАТ «Чумак».

Херсонські митники разом з головою Громадської ради при ГУ Міндоходів Олександром Максименко запропонували таким суб’єктам ЗЕД прийняти участь у обговоренні проекту наказу Міндоходів «Про надання підприємству статусу уповноваженого економічного оператора» та запропонувати свої пропозиції.

Міністерство доходів і зборів вже визначило правила отримання підприємствами статусу уповноваженого економічного оператора, який дозволяє підприємствам користуватися спеціальними спрощеннями, визначеними Митним кодексом.

При отриманні такого статусу підприємства зможуть автоматично надавати митницям заявлену митну вартість при мінімумі документів, розміщувати без участі митниці на складах товар, вивантажувати його і знімати пломби.

Для отримання статусу уповноваженого економічного оператора підприємство повинно не менше трьох років здійснювати зовнішньоекономічну діяльність, відповідати певним вимогам, зокрема, звітності, платоспроможності і стандартів безпеки.

Фахівці Херсонської митниці Міндоходів приділяють особливе значення впровадженню нових і розширенню існуючих послуг та електронних сервісів, інноваційних технологій, які роблять процес адміністрування податків та митних платежів зручним і комфортним.

Серед послуг, які вже надаються у 9 центрах обслуговування платників податків: надання дозволів на відкриття та переоформлення дозволів на експлуатацію складу тимчасового зберігання, зупинення дії дозволу за заявою підприємства, видача довідки для проведення діяльності митного складу та експлуатацію вільної митної зони комерційного або сервісного типу, інші послуги згідно переліку.

Також, можливість отримання статусу уповноваженого економічного оператора спрямована для наближення митних процедур України до європейських стандартів у регулюванні діяльності суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності, підвищенню інвестиційної привабливості економіки та розвитку малого та середнього бізнесу в регіоні.

«Херсонські митники підтримують новації, які сприятимуть розвитку підприємницької ініціативи, допоможуть спростити митний контроль в країнах ЄС тим українським підприємствам, які працюють прозоро і мають бездоганну репутацію», - зазначив начальник Херсонської митниці Міндоходів Віталій Булюк.