Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Шановні представники інститутів громадянського суспільства!

05.11.2014

З метою налагодження ефективної взаємодії з громадськістю та відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 №996 „Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики” (далі – Постанова №996) при Головному управлінні Державній фіскальній службі у Херсонській області створюється Громадська рада.

05 грудня 2014 року, у приміщенні Прес - центру Головного управління Державної фіскальної служби у Херсонській області за адресою: м. Херсон, пр.Ушакова, 75, відбудуться установчі збори для формування складу Громадської ради при Головному управлінні ДФС у Херсонській області.

Ініціативна група, склад якої затверджено наказом ГУ ДФС у Херсонській області від 24.10.2014 №12, здійснює організаційні та методичні заходи щодо підготовки установчих зборів та формує список учасників.

З метою участі в установчих зборах представникам інститутів громадянського суспільства необхідно підготувати та надати на адресу Ініціативної групи оформлену належним чином заяву та інші необхідні документи, визначені Постановою №996.

Документи на паперових носіях приймаються нарочно  до 24.11.2014 (включно) з 09 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв., а також з 13 год. 45 хв. до 17 год. 00 хв. (крім вихідних та святкових днів) за адресою: м. Херсон, пр.Ушакова, 75, поштовим  відправленням на адресу: 73026, м. Херсон, пр.Ушакова, 75, Головне управління ДФС у Херсонській області.

Зразки документів розміщені на офіційному веб-порталі ГУ ДФС у Херсонській області у підрубриці „Ініціативна група” рубрики „Громадська рада”.

Відповідальна за організацію прийому документів – Сальник Ірина Василівна – начальник інформаційно–комунікаційного відділу ГУ ДФС у Херсонській області.

З метою отримання детальної інформації звертайтеся за телефонами: (0552) 42-76-20 чи (0552) 42-76-15 або засобами електронного зв’язку: presscenter@kherson.minrd.gov.ua.

* Звертаємо увагу, що прийом документів завершується за десять календарних днів до дати проведення установчих зборів.