Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Клим Ігор Вікторович

Начальник Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Радник податкової та митної справи І рангу

Клим Ігор Вікторович народився 10 квітня 1975 року у м. Острог Рівненської області. В 1997 році закінчив Київський державний торговельно - економічний університет. За фахом економіст з менеджменту зовнішньоекономічної діяльності. У 2017 році закінчив Херсонський національний технічний університет, здобувши кваліфікацію "Магістр з державної служби (економіка)".

В органах державної податкової служби розпочав працювати у 1999 році. За період з січня 1999 року по березень 2005 року пройшов трудовий шлях від головного державного податкового інспектора до заступника начальника - начальника управління стягнення податкового боргу державної податкової інспекції у м. Херсоні.

З квітня по листопад 2005 року обіймав посаду начальника Головного управління економіки Херсонської обласної державної адміністрації, а з листопада 2005 року по листопад 2006 року - начальника державної податкової інспекції у м. Херсоні.

З листопада 2006 року по лютий 2008 року працював на посадах заступника начальника управління - начальника відділу перевірок базових галузей економіки управління контрольно-перевірочної роботи; заступника начальника управління - начальника відділу організації та супроводження перевірок великих підприємств управління аудиту юридичних осіб державної податкової адміністрації у Херсонській області.

З лютого 2008 року по липень 2010 року перебував на посаді заступника Голови державної податкової адміністрації у Херсонській області.

З серпня 2012 року по липень 2013 року працював на посаді начальника управління економічного розвитку Херсонської міської ради.

З липня 2013 року по липень 2014 року займав посаду заступника директора Департаменту, а з серпня 2014 року по листопад 2015 року - директора Департаменту економічного розвитку та торгівлі обласної державної адміністрації.

З 03 листопада 2015 року призначений на посаду заступника начальника Головного управління ДФС у Херсонській області та на нього покладено виконання обов’язків начальника Головного управління ДФС у Херсонській області.

Наказом Державної фіскальної служби України від 18.12.2015 призначено в порядку переведення на посаду начальника Головного управління ДФС у Херсонській області.

Наказом Державної фіскальної служби України від 10.05.2018 зараховано до штату на посаду начальника Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Відомості декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру

До списку