Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Філіппова Ірина Сергіївна

Перший заступник начальника Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Радник податкової та митної справи ІI рангу

Народилася у 1976 році у м. Херсоні. У 1998 році закінчила Херсонський державний сільськогосподарський інститут, за спеціальністю «Аграрний менеджмент». За фахом  – економіст-менеджер.

Свою трудову діяльність в органах державної податкової служби розпочала у серпні 1998 року. Протягом 1998 - 2008 років обіймала посаду головного державного податкового ревізора-інспектора відділу податкових розслідувань головного відділу податкової міліції, відділу контролю за відшкодуванням ПДВ управління податкового контролю юридичних осіб ДПІ у м. Херсоні.

З жовтня 2008 року по червень 2013 року обіймала посади начальника відділу податкового аудиту окремих платників податків, начальника відділу організації перевірок ризикових операцій управління податкового контролю юридичних осіб ДПА у Херсонській області,  начальника відділу внутрішнього контролю та аудиту ДПС у Херсонській області.

З червня 2013 року займала посаду начальника відділу відомчого контролю та внутрішнього аудиту ГУ Міндоходів у Херсонській області, а з травня 2014 року виконувала обов’язки заступника начальника Головного управління Міндоходів у Херсонській області.

3 жовтня 2014 року призначена на посаду першого заступника начальника Головного управління Державної фіскальної служби у Херсонській області.

Наказом Державної фіскальної служби України від 10.05.2018 зараховано до штату на посаду першого заступника начальника Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Відомості декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру

До списку