Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Квасневський Микола Анатолійович

Заступник начальника Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Радник податкової та митної справи ІII рангу

Народився 11.01.1965 в м. Тульчин Вінницької області. Закінчив у 2000 році Запорізький юридичний інститут, спеціальність «Правознавство»

Свій трудовий шлях розпочав з вересня 1980 року учнем СПТУ-21, слюсарем Черкаського заводу хімреактивів.

З жовтня 1983 року по грудень 1985 року проходив службу в збройних Силах.

З жовтня 1986 року по жовтень 1988 року - курсант Херсонської спеціальної середньої школи міліції МВС СРСР. Службу в органах УМВС України в Херсонській області розпочав з 1988 року. З січня 2003 року працював  на керівних посадах в підрозділах податкової міліції Херсонської області.

З травня 2011 року займав посаду першого заступника начальника інспекції – начальника відділу податкової міліції ДПІ у Вишгородському районі Київської області.

З жовтня 2013 року працював заступником начальника управління – начальником відділу інформаційно-аналітичних систем управління ІТ та обліку платників ДПІ Святошинського району Головного управління Міндоходів у м. Києві.

З листопада 2014 року призначений на посаду заступника начальника Головного управління ДФС у Херсонській області.

19 квітня 2016 року наказом Державної фіскальної служби України «Про присвоєння чергових спеціальних звань пенсіонерам податкової міліції - учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС» присвоєно чергове спеціальне звання полковника податкової міліції.

Наказом Державної фіскальної служби України від 10.05.2018 зараховано до штату на посаду заступника начальника Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Наказом Державної фіскальної служби України від 31.07.2019 призначено Головою комісії з реорганізації Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

До списку