Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Про публічну інформацію херсонці запитали 105 разів

17.11.2014 -

За десять місяців 2014 року територіальні органи ГУ ДФС у Херсонській області отримали 105 запитів на отримання публічної інформації. Понад 70 відс. запитів надіслали юридичні особи, 25,7 відс. - фізичні особи.

За змістом питань 91 заявник, або 86,7 відс. від загальної кількості цікавила податкова інформація. У 10 запитах громадяни запитували інформацію про фізичних осіб.

Левова частка запитів на публічну інформацію припадає на ДПІ у м. Херсоні - 69 запитів (65,7 відс). До ГУ ДФС у Херсонській області надійшло 19 запитів (18,1 відсотків).

Згідно положень Закону України від 13 січня 2011 року № 2939-VI "Про доступ до публічної інформації", відповідь на інформаційний запит має бути надана не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту. У разі, якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, строк розгляду запиту може бути продовжено до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження.

Відповідно до статті 23 Закону "Про доступ до публічної інформації", рішення, дії чи бездіяльність розпорядників інформації можуть бути оскаржені до керівника розпорядника, вищого органу або суду.

Оскарження рішень, дій чи бездіяльності розпорядників інформації до суду здійснюється відповідно до Кодексу адміністративного судочинства України.

З порядком надання та формою запиту на отримання публічної інформації можна ознайомитися на суб-сайті територіальних органів ДФС у Херсонській області у рубриці „Публічна інформація” за адресами: http://kherson.sfs.gov.ua/dfs-u-regioni/golov-upr/dostup-do-publichnoi-info/ (для ГУ ДФС у Херсонській області) та http://kherson.sfs.gov.ua/dfs-u-regioni/mitnitsya/publichna-informatsiya/ (для Херсонської митниці Міндоходів).