Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

У податківців запитали про «публічку» 73 рази

14.07.2014 -

У січні-червні 2014 року територіальні органи Міндоходів у Херсонській області отримали 73 запити на отримання публічної інформації. Понад 70 відс. запитів надіслали юридичні особи, решта 26 відс.зверталися фізичні особи.

За змістом питань - 64 заявника, або майже 88 відс. від загальної кількості, цікавила податкова інформація. У 5 запитах громадяни запитували інформацію про себе, у 2 випадках - про інших фізичних осіб.

Левова частка запитів на публічну інформацію припадає на ДПІ у м. Херсоні - 50 запитів (69 відс). До ГУ Міндоходів у Херсонській області надійшло 14 запитів (19 відсотків).

Усі запити міндоходівці розглянули у визначені законом терміни, заявники отримали компетентні відповіді.

Нагадаємо: З порядком надання та формою запиту на інформацію можна ознайомитися на суб-сайті територіальних органів Міндоходів у Херсонській області у рубриці „Публічна інформація” за адресами: http://kherson.minrd.gov.ua/mindohodiv-u-regioni/golov-upr/dostup-do-publichnoi-info/ (для ГУ Міндоходів у Херсонській області) та http://kherson.minrd.gov.ua/ mindohodiv-u-regioni/mitnitsya/publichna-informatsiya/ (для Херсонської митниці Міндоходів).