Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

У Великій Лепетисі деклараційний марафон завершують представники органів місцевого самоврядування

26.04.2019

Сьогодні до Великолепетиського управління ГУ ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі аби підтримати та зробити деклараційний процес публічним, надати декларацію про минулорічні доходи завітали голова Великолепетиської районної ради Тетяна Верховська та голова Великолепетиської селищної ради Микола Сінькевич.

Декларанти зазначили,  що задекларовані доходи та сплачені податки - конституційний обов’язок кожного громадянина і є особистим внеском у розвиток нашої держави. Загалом прозоре і добровільне декларування доходів стає для жителів району загальноприйнятим цивілізованим трендом, який приносить додаткові кошти до бюджету і додає сумління у сплаті податків,

Начальник Великолепетиського управління ГУ ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Світлана Маленда та нагадала, що у платників податків району є декілька днів, щоб подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи до органів ДФС. Граничний термін подання декларації за 2018 рік спливає 02 травня 2019 року.