Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

На Бериславщині доходи декларують депутати-аграрії

26.04.2019

В останні дні деклараційної кампанії відбулася зустріч начальника Бериславської ДПІ Бериславського управління Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Валентина Кондратенка з відомою на Бериславщині людиною, директором Лиманецької загальноосвітньої школи та депутатом Бериславської районної ради декількох  скликань Сікорою Михайло Йосиповичем.

Михайло Йосипович - людина освічена, творча та роботяща. Понад 10 років поспіль сумлінно декларує доходи від вирощування сільськогосподарської продукції та вчасно сплачує визначені зобов’язання. Ось і цього року, разом із односельцями він завітав до Бериславської ДПІ, щоб особисто заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи за 2018 рік.

Під час зустрічі Михайло Йосипович зазначив, що задекларував доходи минулого року, він покладає надії вже на майбутній рік і сподівається, що 2019 рік дасть кращі врожаї, більші доходи та більші податки до бюджету. Приємно зазначити, що доходи від одноосібної діяльності у нашого декларанта не менше минулорічних.

Начальник Бериславської ДПІ Валентин Кондратенко особисто привітав шановного декларанта та побажав Михайлу Йосоповичу гарних врожаїв, достойних доходів та сплачених податків та і надалі залишатися прикладом для громади та усіх одноосібників Бериславщини.