Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

На радіохвилі «Лепетиха ФМ» продовжується деклараційна кампанія

24.04.2019 -

Нещодавно, у смт. Велика Лепетиха відбулася презентація  радіо офісу «Лепетиха ФМ». Районна радіостанція з радіусом покриття майже 40 км стане загальнодоступним інформаційним джерелом не тільки для жителів Великолепетиського району, а й для сусідніх Горностаївського та Верхньорогачицького районів.

Начальник Великолепетиського управління Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та  м. Севастополі Світлана Маленда привітала працівників місцевої хвилі радіомовлення з початком роботи та виступила у рубриці «Будуємо державу разом». Із перших уст слухачі дізналися проміжні результати декларування минулорічних доходів. Адже задекларовані суми ПДФО стануть вагомим додатковим джерелом надходжень до місцевих бюджетів районів, які надійдуть на розвиток соціально - культурної сфери, підвищення рівня благоустрою доріг та добробуту громадян районів.

Начальник управління звернулась до всіх громадян, які ще не виконали свій конституційний обов’язок, проявити високу громадянську позицію та задекларувати свої доходи, отримані протягом 2018 року – до 02 травня 2019 року.

Відтепер мешканці – радіослухачі трьох районів мають можливість швидко та оперативно дізнаватися про  діяльність органів влади та місцевого самоврядування, важливі події в районі, області та державі.

https://www.facebook.com/sfs.kherson/