Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

З початку року громадяни Херсонщини задекларували майже півмільярда гривень доходів

19.04.2019 -

З початку року 18 715 громадян Херсонщини вже  подали декларації про майновий стан і доходи та задекларували 487 млн. грн. доходів.

Херсонці, які відзвітували про минулорічні доходи в рамках деклараційної кампанії - 2019, визначили до сплати 23,5 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб та 2,7 млн. грн. військового збору - про це станом на 18.04.2019 інформує управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та  м. Севастополі.

Станом на звітну дату минулорічні доходи понад 1 млн. грн. задекларували 43 фізичні особи. Декларанти - мільйонери вказали доходи у сумі 310 млн. гривень.

Деклараційну кампанію підтримали відомі артисти з Херсонщини - Світлана Тарабарова та Макс Барських, Ганна Макарова та Микита Прошинський - майстри спорту України з важкої атлетики, призери Чемпіонату Європи з важкої атлетики та міжнародних турнірів.

 Звертаємо увагу: податкова декларація про майновий стан і доходи подається в такі граничні строки:

- для громадян, які зобов’язані подати податкову декларацію, і осіб, які проводять незалежну професійну діяльність, – до 02 травня2019 року, що настає за звітним періодом;

- для громадян, які мають право на податкову знижку – до 31.12.2019 (включно).

Детальні консультації та безкоштовні бланки декларацій можна отримати за місцем реєстрації у спеціалістів Центрів обслуговування платників.