Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Новокаховська ОДПІ: Деклараційна кампанія – 2018 триває!

26.04.2018

Днями в приміщенні Дніпрянської селищної ради проведена спільна зустріч начальника Новокаховської ОДПІ ГУ ДФС у Херсонській області Серебрянської Г.М., начальника відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб та єдиного внеску території обслуговування Новокаховської ОДПІ управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Херсонській області Зищука С.О. з селищним головою Білим А.А. та депутатами селищної ради.

Темою зустрічі стало питання стосовно декларування доходів громадян, отриманих у 2017 році, які проживають на території Дніпрянської селищної ради, та реалізації права платників на податкову знижку. Окремо зупинились на основних випадках, коли у громадянина виникає обов’язок надати декларацію про майновий стан і доходи за минулий рік.

Під час зустрічі податківець розповіла присутнім про право та обов’язок громадян декларувати доходи, отримані протягом 2017 року, зокрема акцентувала свою увагу на доцільності вжиття спільних заходів з органами місцевого самоврядування щодо залучення громадян, які у 2017 році отримували окремі види доходів (які надавали (надають) майно в оренду; які самостійно обробляли (обробляють) земельні ділянки з метою отримання доходів; власників с/г техніки, яких залучали (залучають) до роботи на с/г землях). Довела до відома присутніх, що граничний строк подачі декларації про майновий стан та доходи 2 травня.

Далі начальник Новокаховської ОДПІ ГУ ДФС у Херсонській області Галина Серебрянська наголосила на важливості декларування громадянами доходів та своєчасної сплати задекларованих податків. Крім цього, вона підкреслила, що ці кошти поповнюють місцеві бюджети та являються джерелом фінансування соціально-побутових потреб: освіти, медицини, бюджетної сфери, вони спрямовуються на реалізацію програм соціального та економічного розвитку місцевих громад. Додатково повідомила, що з кожним роком спостерігається зростання рівня усвідомлення громадянами необхідності декларування доходів та сплати податку до бюджету.

Враховуючи те, що депутати проживають в даній місцевості та володіють інформацією стосовно отримання громадянами с. Дніпряни доходів, податківець закликала селищного голову та по можливості і депутатів постійно надавати до податкової служби інформацію про наявні факти отримання громадянами доходів не від податкових агентів, а також про встановлення фактів використання найманої праці без належного оформлення та систематичне зайняття фізичними особами фінансово-господарської діяльності без державної реєстрації.

Наприкінці зустрічі кожен із присутніх традиційно отримав друковану продукцію на тему: «Декларування доходів громадян, отриманих у 2017 році»  та «З 1 січня стартувала деклараційна кампанія - 2018».