Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Новотроїцьке: місцеві бюджети об’єднують платників

25.04.2018 -

Саме такої думки дотримувалася заступник начальника Головного управління ДФС у Херсонській області Наталія Невдах під час проведення виїзного тематичного семінару для платників податків Новотроїцького, Генічеського та Іванівського відділеннь Генічеської ОДПІ за участі провідних фахівців фіскальної служби області, який відбувся вчора в актовій залі Новотроїцької районної ради.

До ділової розмови з представниками бізнес - спільноти найвіддаленіших районів долучилися голова Новотроїцької районної державної адміністрації Наталія Солтановська, заступник голови Новотроїцької районної ради Микола Піщанський та начальник фінансового управління району Валентина Муравйова. Приємним підсумком спільної роботи з платниками податків стала інформація про збільшення на 22 відс. або на 4,2 млн.грн. податкових відрахувань до місцевих бюджетів району. Найбільший приріст податків та зборів досягнуто бюджетами Чумацькошляхівської (74,5 відс.), Одрадівської (65,8 відс.) та Зеленівської (48,4 відс.) сільських рад. Позитивні показники ще раз переконали учасників семінару в необхідності своєчасного та добровільного виконання податкових зобов’язань по сплаті податків до місцевих бюджетів, які сприятимуть соціально-економічному розвитку територіальних громад.

Цікавою та потрібною платникам податків стала інформація щодо практичних питаннь роботи оновленої системи блокування податкових накладних,  особливості плати за землю та орендовані земельні ділянки, нюанси декларування доходів від оренди, обробки земельних паїв. Як завжди, із прискіпливим інтересом підприємці почули насичену практичними прикладами та коментарями інформацію про використання у підприємницькій діяльності РРО та приклади типових порушень касової дисципліни під час проведення готівкових розрахунків. 

 Понад три години тривав такий потрібний та важливий діалог з платниками, фіскали надали всім бажаючим індивідуальні консультації та практичні коментарі, які допоможуть вирішувати проблемні питання під час ведення підприємницької діяльності. Представники органів місцевого самоврядування отримали важливу інформацію по залученню додаткових джерел доходів для підвищення фінансової спроможності місцевих громад.

https://www.facebook.com/sfs.kherson/

Фотоматеріали по темі

/
  • Новотроїцьке: місцеві бюджети об’єднують платників