Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Громадяни Нової Каховки декларують декларують свої статки!

17.04.2018

З початку деклараційної кампанії про свої минулорічні доходи вже прозвітували 136 громадян Нової Каховки. Загальна сума задекларованих за 2017 рік доходів – 3807 тис.гривень.

За попередніми результатами цьогорічної кампанії декларування доходів громадян до сплати в бюджет декларантами нараховано 244,9  тис.грн. податку на доходи фізичних осіб та 53,2 тис.грн. військового збору. Протягом трьох місяців 2018 року мешканцями Нової Каховки вже сплачено до бюджету 123 тис.грн. податку на доходи фізичних осіб та 23,7 тис.грн. військового збору.

Найактивніше про свої доходи за 2017 рік звітують ті, хто отримував спадщину – 29 декларацій, отримував доходи від продажу транспорту та нерухомого майна – 5 декларацій, від продажу сільгосппродукції – 5 декларацій та від здачі в найм нерухомого майна (крім земельної ділянки) – 5 декларацій.

Окрім того, вже 82 декларанта звернулися до Головного офісу Новокаховської ОДПІ за податковою знижкою. Таким чином, з казни громадянам Нової Каховки буде повернуто 148 тис.гривень. Звертаємо увагу, що реалізувати своє право на отримання податкової знижки громадяни можуть впродовж всього поточного року.

Новокаховська ОДПІ ГУ ДФС у Херсонській області нагадує, що останній день подання декларації за 2017 рік для громадян та осіб, які проводять незалежну професійну діяльність – 2 травня 2018 року.