Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Фіскали нагадали херсонським вчителям - репетиторам про декларування отриманих доходів

10.04.2018 -

Деклараційна кампанія - 2018

Якщо викладач у 2017 році не був зареєстрований суб’єктом підприємницької діяльності, проте надавав репетиторські послуги громадянам, він зобов’язаний включити суму таких доходів до складу загального річного оподатковуваного доходу та подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи (далі – Декларація), а також сплатити до бюджету ПДФО за ставкою 18%  та 1,5 % військового збору.

До репетиторських послуг відноситься підготовка дітей до школи, вступу до учбових закладів, незалежного тестування, навчання будь-яких предметів, написання рефератів, виконання контрольних, курсових, дипломних робіт та інше.

Декларація подається до органів фіскальної служби за податковою адресою, тобто за місцем реєстрації, до 2 травня 2018 року, особисто або уповноваженою на це особою; поштою або засобами електронного зв’язку.

Більш детальна інформація з питань декларування доходів громадян розміщена на головній сторінці субсайту територіальних органів ДФС у Херсонській області офіційного порталу ДФС у спеціальному банері “Деклараційна кампанія - 2018”.  Зокрема, інформаційні матеріали, нова форма декларації та Інструкція щодо її заповнення (http://kherson.sfs.gov.ua/deklaruvannya-dohodiv-gromadyan/).

 

https://www.facebook.com/sfs.kherson/