Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Декларуй свій пай - в дохід громади!

06.04.2018 -

З таким інформаційно - просвітницьким меседжем цьогорічної кампанії декларування доходів громадян - 2018 перший заступник начальника Головного управління ДФС у Херсонській області Ірина Філіппова відвідала днями Білозерську та Музиківську об’єднані територіальні громади Білозерського району.

Під час ділової розмови та особистого спілкування з головами громад Антоніною Чередник та Савелієм Лейбзоном були скоординовані спільні напрямки проведення якісної інформаційно-просвітницької роботи кампанії декларування доходів громадян, отриманих протягом 2017 року. Перш за все, для збільшення податкового ресурсу місцевих громад потрібно залучати до оподаткування доходи громадян від продажу сільськогосподарської продукції, від надання в оренду земельних ділянок та паїв, а також доходи від послуг із обробки сільськогосподарських земель власними транспортними засобами та інші неоподатковані доходи.

Також, сільським головам розповіли про резерви фінансової спроможності місцевих громад завдяки активному залученню платників до сплати місцевих податків та зборів: плати за землю, податку на нерухоме майно, транспортного та єдиного податків.

Такі виїзні зустрічі з представниками органів місцевого самоврядування, практична допомога та надання індивідуальних консультацій спеціалістам громад сприятимуть формуванню достатнього рівня бюджетів місцевого самоврядування для проведення реформ у сфері охорони здоров’я, освіти, соціальних послуг, енергоефективності та інших секторах економіки Херсонщини.

Фотоматеріали по темі

/
  • Декларуй свій пай - в дохід громади!