Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Іноземні доходи моряків - треба декларувати!

05.04.2018 -

Саме під таким девізом сьогодні відбулася зустріч начальника Головного управління ДФС у Херсонській Ігоря Клима з курсантами Херсонської державної морської академії, проведена в рамках інформаційно - просвітницької акції «Моряк - задекларуй дохід, подбай про рідну Україну!».

У залі засідань навчального закладу зібралися понад 300 студентів з III по V  курси. Серед них ті, хто вже побували на виробничій практиці, та мали можливість отримати першу заробітну плату у рейсі за кордоном.

Очільник фіскальної служби області розповів морякам про важливість декларування доходів. Адже це не тільки конституційний обов’язок кожного громадянина нашої держави, у подальшому курсанти зможуть відшкодувати частину коштів, сплачених за навчання. Але основним аргументом для майбутніх моряків має бути усвідомлення, що від декларування доходів та сплати податків, залежатиме розвиток їх рідного міста.

Важливою стала інформація про те, що фізичні особи, громадяни України, які працюють, тимчасово або постійно за кордоном, мають декларувати доходи, отримані як із джерел в Україні, так і іноземні доходи. Це стосується, зокрема, моряків, що працюють на суднах під іноземним прапором.

Саме такі заходи сприяють вихованню податкової культури серед молоді міста Херсона та формують свідомість у сплаті податків.

https://www.facebook.com/sfs.kherson/

Фотоматеріали по темі

/
  • Іноземні доходи моряків - треба декларувати!