Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Фіскали Херсонщини розглянули 106 запитів на отримання публічної інформації

28.11.2018 -

За січень – жовтень 2018 року до Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі надійшло 106 запитів на отримання публічної інформації.

Найбільше такою інформацією цікавилися громадяни, які надіслали 61 запит, що складає 57,6 відс. від загальної кількості. Майже 35 відс. або 37 запитувачів мають статуси юридичних осіб.

Найменша кількість листів надійшла від інших органів виконавчої влади та об’єднань громадян без статусу юридичної особи – 5 та 3 запити відповідно.

У 102 випадках запитувачі цікавилися податковою інформацією, решта – 4 стосувалися даних про фізичну особу.

За результатами розгляду 72 запити задоволено, 7 – надіслано належним розпорядникам інформації, у наданні інформації по 27 – відмовлено.

Довідково: згідно з частиною другою статті 2 Закону України „Про доступ до публічної інформації” цей Закон не поширюється на відносини у сфері звернень громадян, які Законом України „Про звернення громадян”.

Листи, які за змістом є зверненнями громадян (пропозиції, заяви, скарги тощо) мають бути оформлені з дотриманням вимог Закону України „Про звернення громадян”.

Запит на отримання публічної інформації має відповідати вимогам статтей 1 та 19 Закону України „Про доступ до публічної інформації”.