Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Бізнесменам Херсонщини повернули 652 мільйона гривень ПДВ

22.11.2018 -

За 10 місяців  2018 року завдяки дієвому функціонуванню Електронного реєстру автоматичного відшкодування ПДВ, процес повернення бюджетних коштів платникам став максимально прозорим. Як повідомили фахівці управління податків і зборів з юридичних осіб Головного управління ДФС у Херсонській області Автономній Республіці Крим та м. Севастополі до реєстру відшкодування ПДВ включено 367 заяв на загальну суму 844,2  млн. гривень.

З початку року 72 бізнесмена області отримали 652 млн. грн. бюджетного відшкодування ПДВ на рахунки платників у банках. Це на 60,5 млн. грн. більше, ніж торік. По 17 суб’єктам господарювання упереджено або відмовлено в бюджетному відшкодуванні ПДВ на суму 3,6 млн. гривень.

Майже 86,4 відсотків заявленої кожного місяця сум ПДВ перевіряється та узгоджується в результаті проведення камеральних перевірок та повертається на розрахунковий рахунок платника  в 30 денний термін.

Відповідно до статті 200.7.3 Податкового кодексу України Електронний реєстр автоматичного відшкодування ПДВ не має обмеженого доступу, він є публічним і відкритим.