Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

На соціальні гарантії херсонці спрямували 2,8 мільярда гривень

12.11.2018 -

За десять місяців цього року суб’єкти господарювання та населення Херсонської області спрямували до державних цільових фондів понад 2830 млн. грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. У порівнянні із відповідним періодом попереднього року темп росту відрахувань ЄСВ склав 123 відс., що у грошовому еквіваленті складає майже 530 млн. гривень.

Лідерами щодо сплати коштів на соціальні потреби є страхувальники, які перебувають на обліку в Херсонському управлінні Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі. Вони перерахували понад 1824,8 млн. грн., що становить 64 відс. від надходжень єдиного соціального внеску по області. При цьому, майже половину від загальнообласного збору складають відрахування роботодавців та мешканців м. Херсона – 1393,1 млн. гривень.

Другими за активністю наповнення бюджетів Пенсійного та соціальних фондів є платники, які перебувають на обліку в Новокаховському управлінні. Їх внесок складає 492,2 млн. грн. або 17 відс. від загального збору ЄСВ по області. Решта – 513,1 млн. грн. надійшла від страхувальників Бериславського, Великолепетиського та Генічеського управління.

Нагадаємо, що лише офіційне працевлаштування надає можливість громадянам отримувати соціальні гарантії, а бюджету країни – надходження у вигляді податку на доходи фізичних осіб, військового збору та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.